top of page
2.png

2 % z dane

Zbierame spolu... áno, v občianskom združení sme vytvorili komunitný priestor kde sa ako rodičia výnimočných detí spoločne stretávame, podporujeme sa a pomáhame v zvládnutí denných prekážok na ceste za zdravím našich detí. K tomu slúži aj členstvo v občianskom združení Medicsam Asociácii, kde si rodičia môžu zbierať 2 % z dane a použiť ich na zvýšené výdavky a potreby svojich ZŤP detí.

IMG-20221027-WA0023.jpg

Rodinám v núdzi

Medicsam Asociácia pomáha aj rodinám, ktoré sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Takto sme podporili aj maminku Nikolky Babincovej, ktorá je pravidelne a intenzívne cvičí. Výsledky, ktoré má len dokazujú, že je veľká bojovníčka. 

IMG_2262.jpg

Deň detí - deťom bez rozdielu 2021

Myšlienka usporiadať 1.ročník Deň detí - deťom bez rozdielu sa stretla s mimoriadne veľkou odozvou a v spolupráci s Mestom Stará Turá a Nadáciou Život sa nám podarilo v júni 2022 spojiť deti a pripraviť im program plný vystúpení, zábavy, a aktivít. Veríme, že si tento deň vytvvrí tradíciu a budúci rok sa vidíme opäť. Výťažok z tohoto podujatia bol venovaný výnimočnému chlapcovi Miškovi Sedlákovi. 

All events >
Srdce deti.png

Podpora detí  rehabilitačnými pobytmi

V priebehu roku 2022 sa podarilo podporiť až 23 rodín, ktoré vďaka partnerom, podporovateľom a iným darcom mohli absolvovať intenzívny rehabilitačný pobyt v MedicSam.

20220824_111655.jpg

Projekt EPH  a Medicsam Asociácie

V termíne od 14.10.2022 do 15.12.2022 prebieha grant v spolupráci s Nadáciou EPH, vďaka ktorej môžeme podporiť až 8 rodín a darovať im intenzívny rehabilitačný pobyt. O priebehu a príbehoch konkrétnych rodín Vás budeme čoskoro informovať na stránke aj sociálnych sieťach. 

Teší nás deti posúvať vpred. 

Rastík Janech.jpg

Spolupráca s Nadáciou
Iný Svet

Aj vďaka podpore od organizácii so srdcom ako je Nadácia Iný Svet sa podaril 2 týždňový pobyt pre Rastíka Janecha, týždňový pobyt pre Sabínku Fajnorovú, Dávidka Vaniaka, Dominiky Vetrovej a Miušky Švikruhovej. Ďakujeme.

ľ.png

# GivingTuesday

Tento rok pripravujeme aj zapojenie sa do projektu #GivingTuesday.

Už 29.11.2022

#giving tuesday.png
bottom of page