Original on Transparent.png
 
Original on Transparent - Copy.png

O NÁS

MedicSam - terapie pre Vás ...je špecializované rehabilitačné centrum pre deti a mládež s rôznymi genetickými poruchami, syndrómami a oneskoreným vývojom. Pod dohľadom certifikovaných odborníkov tu deti absolvujú individuálne rehabilitačné, špeciálno-pedagogické, logopedické a doplnkové terapie.

 

Našim cieľom je vytvoriť miesto, kde sa deti i rodičia budú cítiť príjemne, poskytnúť komplexné služby v oblasti zdravého stravovania, zlepšenia motoriky  prostredníctvom rehabilitačných programov a optimálneho rozvoja aj po mentálnej stránke dieťaťa.

Ahojte !

 

Volám sa Samko a toto sú moji rodičia. 

 

Narodil som sa s veľmi vzácnou diagnózou Smith Lemli Opitz Syndróm. Nie som jediný na svete, je nás viac, úžasných malých aj veľkých bojovníkov. Sme výnimoční, opakom mnohých ľudí s vysokým cholesterolom, my ho máme príliš málo. Nízka hladina cholesterolu mi spôsobuje, že sa nevyvíjam ako zdravé detičky a preto musím počas svojho života absolvovať veľa špeciálnych terapií a cvičení.

 

Maminka s ockom mi venujú veľa starostlivosti. Skúšajú každú jednu možnosť ako mi pomôcť bojovať, povedať čo cítim a spoznávať tento krásny svet. Počas môjho života sme sa s rodičmi presvedčili, že prepájanie všetkých oblastí do celku, je to čo deti, ako ja, posúva vpred. Tak mojim rodičom skrsla myšlienka vytvoriť miesto, kde budeme my deti, ktoré potrebujeme pomoc iných cvičiť, učiť sa rozprávať, užívať si jedlo a usmievať sa na tento svet.

 

Takto vznikla myšlienka založiť MedicSam, špecializované rehabilitačné centrum pre detičky s rôznymi genetickými poruchami. 

Samko s rodičmi
Samko s rodičmi

press to zoom
Samko s tatinom
Samko s tatinom

press to zoom
Samko
Samko

press to zoom
Samko s rodičmi
Samko s rodičmi

press to zoom
1/3
 
Original on Transparent - Copy.png

NÁŠ TÍM

Momentálne sa aktualizuje...

 
Original on Transparent - Copy.png

NÁJDETE NÁS

Rehabilitačné centrum MedicSam
 

Prevádzkovateľ: Coetus s.r.o

Adresa prevádzky : SNP 115/75, Stará Turá, 91601

 

Tel: +421 908 098 754 (Lukáčová Jana) , +421 948 073 110 (Lacková Silvia)

E-mail: info@medicsam.sk

Otváracie hodiny:

Terapie prebiehajú od pondelka do soboty na objednávku. Cvičenia v rámci intenzívneho rehabilitačného týždňa prebiehajú vždy od pondelka do piatka vrátane.

Pre viac informácií nás kontaktujte mailom, prípadne telefonicky v pracovných dňoch od 8:00 do 12:00.

Centrum je vidieť z hlavnej cesty. Za budovou sa nachádza malé parkovisko, kde sme pre Vás rezervovali státie.

V prípade, že máte problém MedicSam nájsť, zavolajte nám. Radi Vás navigujeme.

Original on Transparent - Copy.png

UBYTOVANIE

 

V meste Stará Turá sú k dispozícii viaceré ubytovacie jednotky. V prípade pobytových balíčkov odporúčame našim klientom využiť možnosti ubytovania napríklad v penzióne Šport, na ul. Športová 504. Apartmány sa nachádzakú v blízkosti športového areálu Mesta Stará Turá, asi 700 m od nás. K dispozícii je viacero typov izieb a k ubytovaniu je možné objednať aj stravu (raňajky, polpenzia, plná penzia).

 

Súčasťou areálu je štadión, tenisové kurty, telocvičňa, fitness centrum, plaváreň, sauna, kolkáreň, bowling a reštaurácia. Bližšie informácie o cenách a ďalších službách nájdete na: http://www.sport-penzion.sk/ubytovanie-stara-tura

Budovu centra uvidíte z hlavnej cesty po pravej strane (ul. SNP). Za budovou sa nachádza malé parkovisko, kde sme pre Vás rezervovali miesta na státie.

V prípade, že máte problém MedicSam nájsť, zavolajte nám. Radi Vás navigujeme.